Profesjonalne wsparcie rozliczania wspólnot mieszkaniowych w oparciu o nowoczesne rozwiązania informatyczne. Z nami łatwiej zarządzać!

Nasza oferta

W ramach świadczonej przez nas usługi prowadzimy pełną obsługę finansowo-księgową wspólnot mieszkaniowych. Nasz wykwalifikowany zespół księgowy posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości przedsiębiorstw różnej skali (certyfikat Ministra Finansów nr 6663/2004).

Oferta

Oferujemy:

  • rachunkowość kosztów w oparciu o faktury kontrahentów i dostawców mediów,
  • pełną obsługę naliczania zaliczek, księgowania i rozliczania wpłat z wyciągów bankowych lub kasowych,
  • księgowanie i rozliczanie wpłat z własnych faktur sprzedaży (np. powierzchni reklamowej na budynku),
  • przeprowadzanie bilansów rocznych,
  • wsparcie przy kreśleniu planów gospodarczych oraz struktury kosztowo-przychodowej wspólnoty.

Co ważne, nasza usługa opiera się na nowatorskim rozwiązaniu informatycznym, do którego dostęp otrzymują wszyscy nasi klienci. Nasz system obsługi wspólnot Locus udostępnia zarządcom, administratorom oraz lokatorom zestaw potrzebnych im informacji i raportów poprzez przejrzystą aplikację WWW.

Wymagania

Aby móc poprawnie prowadzić obsługę księgową wspólnoty, wymagamy od zarządcy lub administratora przesyłania do biura CR Spectrum faktur, wyciągów bankowych oraz raportów kasowych (w dowolnej formie, za pośrednictwem faksu lub poczty elektronicznej). Istnieje także możliwość ustalenia z kontrahentami wspólnoty bezpośredniego dostarczania dokumentów do naszego biura. Pozostałe typy dokumentów księgowych (rozliczenia, zaliczki, noty odsetkowe itp.) są przez nasz system generowane i obsługiwane w sposób automatyczny.

Korzystanie z systemu nie wymaga od wspólnoty zakupu jakiegokolwiek oprogramowania. Wymagany jest jedynie komputer wyposażony w łącze internetowe oraz przeglądarkę WWW. Nasz system obsługuje wszystkie popularne przeglądarki (m. in. Internet Explorer w wersji 6 lub późniejszej, Mozilla Firefox w wersji 3.0 lub późniejszej, Google Chrome, Safari).

Osoby zainteresowane prosimy o nawiązanie z nami kontaktu. Proponujemy także zapoznanie się z Regulaminem naszej usługi.